26 Mart 2014 Çarşamba

   Merhabalaaaar,yine ben geldim:)Şükürler olsun şu YGS denen korkunç sınav geçti gitti de ben de normal yaşamıma dönüş yapabildim.İki aydır ne doğru düzgün kitap okuyorum ne de doğru dürüst internete,bloguma girebiliyorum.şükürler olsun yine buralardayım^^

''Son zamanlarda, ne okuduğum kitaplardan ne de izlediğim dizilerden bahsedebilirim-yok ki:/-ama olsun yine de bir post yazmalıyım artık yoksa blogum bir sahibesi olduğunu unutacak mazallah:)''dedim ve geçtim bilgisayarın başına...Paslandım biraz ama ...
 İnternetten pek bir şey satın aldığım söylenemez,öyle her alışveriş sitesine güvenemiyorum ama bir site keşfettim ki -kırtasiye malzemeleri satan sitelere çok fazla denk gelemediğimden midir nedir -n'olursa olsun buradan sipariş vereceğim diye tutturdum. Siparişlerimi büyük bir heyecanla verdim ve beklemeye koyuldum.Üç gün geçmeden kapım çalındı,bu kadar kısa sürede beklemiyordum açıkçası.Sizleri fazla merakta bırakmadan aldıklarımı paylaşayım.
 Güzeller güzeli sitenin adı da ibeking.. Bir şey almayacaksanız bile şöyle bir girip bakın bence,mükemmel ötesi bir site, ben biraz çarpıldım da:))
O kadar güzel defter,ajanda var ki hangisini alacağımı şaşırdım.En sonunda hiç deniz temalı bir defterim olmadığını düşünerek-ki bunu düşünene kadar 1 saat falan sitede gezdim^^-bu defteri sipariş verdim.İçi de dışı da ayrı güzel:)
***
İşte benim muhteşem dörtlüm!Resmin sol tarafındaki taçlı 0.5 uçlu kalemi ve ayıcıklı postitleri ibeking sitesinden aldım.İkisini de kullanmaya kıyamıyorum bakalım hayırlısı artık:)
                                             Bunlarda stickerlarımız!Hepsi birbirinden güzel ve  bir köşede tarafımdan kullanılmayı bekliyorlar..
Bunun dışındaaaa;
Kitap okuyamadığım için (kitaba başlayınca bitiremeden elimden bırakamama gibi bir huyum var ve bu da maalesef etüt vakitlerimi kapsıyordu o yüzden ne kitap satın aldım ne de kitapçının yakınından geçtim,kendimi falan kaybedip saldırırım diye^^.Ama bu ay istediğim kadar okuyabilirim hehehe^^) bool bool dergi okudum.Moda dergisi,magazin dergisi,edebiyat dergisi ve hepsinden önemlisi Adı Yok dergisini.
Sıkmayan iki sayfalık yazıları ve güzel alıntılarıyla en sevdiğim dergiler arasında yer alıyor kendileri:)Tüm sayılarını biriktirmek istiyorum ya ,bakalım artık:)
 Boş vakitlerimde elimin körelmemesi için-bu nasıl bir tabir yeteneğidir ya:D- ufak tefek çizimler yapıyorum. Yazın ''Gelsin yağlı boyalar gitsin tablolar'' akımını başlatacağım buralarda.Katılmak isteyenler olursa bekleriz efendim^^
Öğrenci milleti en çok ne yapar ya yer ya uyur ya da ders çalışır değil mi?(En çok da stresten midir yer açıkçası:))Ama biz yediklerimizin çöplerini öyle hemmen çöpe atmıyoruz.Önce evdir arabadır ya da gördüğünüz gibi çöp adamdır,sanatsal çalışmalarımızda kullanıyoruz:D 
Son olarak da düzenlediğim ve artık kitap alacak yeri kalmayan  kitaplığımı paylaşarak postuma son veriyorum.
Gelecek yazıda görüşmek üzere,kendinize iyi bakın;gülümsemeyi unutmayın:)


6 yorum:

 1. hoşgeldiin :) sınavın nasıl geçti

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşbuldum:)Ah bir bilsem nasıl geçtiğini,iyi gibi ama hiç belli olmaz soruların tamamını da açıklamadılar zaten...Adamlar stres yapmaya bile vakit bırakmıyor iki güne açıklanacak,heyecanla(!) onu bekliyoruz:))

   Sil
 2. hoşgeldin gözlerim yollarda kaldı sen yokken blogunu bekledim durdum gelipde yazı yazcaksın diye sınavın nasıl geçti diye sormuycam hayırlısı olsun tüm girenler için tabi banada orda edebiyat kitabı gördüm sanki bakalım ygs sonucum iyi gelirse edebiyat alıp bende çalışmaya koyulmam lazım yağlı boya demişken tam da üstüne yazın yağlı boya kursuna başlıycaktım inşallah beraber yaparız artık:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnş.hepimizinki çoook çoook iyi gelir de hiç durmadan büyük bir aşkla(!) çalışmamıza devam ederiz:) O değil de ben senin yorumlarını okumaya bayılıyorum ya,çok mutlu oluyorum; böyle yüzümde bir goffy gülümsemesi oluşuyor:)))
   Tabisi beraber yaparız tablolarımızı.Ah ah şu yaz bir gelse ,çabucak^^

   Sil
 3. İbeking tam bir kırtasiye dünyası! Çok güzeel.İyi ki keşfetmişsiin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de!!! fena halde cüzdanıma zarar olsa da ben de iyi ki böyle bir site var diyorum^^

   Sil