13 Temmuz 2012 Cuma

                                             
                         


                                  <3 QUEEN İN HYUN'S MAN <3


              bugünkü dizim ''queen in hyuns man''çok hoştu ve  sonunda yastıkları oradan oraya fırlatırken böyle son mu olur demediğim sayılı kore dizilerinden biriydi.
                                                                            
       hayır anlamıyorum ki son bölümde ayırıyorlar 10 dakika geçmeden  birleştiriyorlar.mutluyuz,huzurluyuz müziği veriliyor, dizi bitiyor.türk dizilerinden bir şeyler öğrenip ne bileyim bir yıl sonrasını falan gösterirler falan aman diyim! bizi hayal kırıklığına uğratan şu sonlar da olmasa hepsi birer başyapıt.
       neyse,konu bayağı saptı.ana karakterimiz hyun wo ji ve yo in na.ikisi de çok tatlı olsa da açıkcası ben hyun wo ji'yi birazcık,çok çok az soğuk buldum.ama yo in na'nın tatlılığı bunu tamamen kapatıyordu.kesinlikle çok güzel bir diziydi.-bunu daha önce de söylemiştim değil mi?hehe :D-
dizinin konusu ise şöyle:esas  oğlanın-hyun wo ji-zaman sıçraması ile chasun'dan günümüz kore dünyasına ayak basmasını ve eski zamanları anlatan bir dizide kraliçe rolünü kapmış olan yo in na ile tanışmasını anlatıoyr.bundan sonrasını herkes tahmin eder herhalde.romantik komedi tarzında bir dizi de dersem bu o kadar da zor olmasa gerek :) izlenilmesini ve izlettirilmesini tavsiye derim!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder